2016’da Kaçırdığınız 5 Vahşi ve Rahatsız Edici Sahneler


2017 yılına girsek de bir türlü 2016 yılındaki değerlerimizi bırakamıyoruz.Yine 2016 yılında kaçırdığımız , korku filmlerine göz atacağız. Bu kaçırdığımız filmlerin bir özelliği var ve bu özellik bu filmlerin çok vahşi ve rahatsız edici sahnelere çok ağırlıklı olması. Arada böyle filmler izlemek istiyor nedense 🙂 2016 yılı bana göre korku film kategorisinde gerçekten tatmin edici bir seneydi. Çok başarılı korku filmleri çıktı ve aralarında kaçırılmaması gereken filmlerin sayısı oldukça fazlaydı. Bu yazıdan da anlaşıldığı gibi 2016 senesine daha bol bol yazı yazacağız gibi görünüyor 🙂

 

Bu yazıdan sonra  diğer korku film önerimiz olan nefesini tut filmine göz atabilirsin.

Don’t Breathe – Film Önerisi

 

5. Even Lambs Have Teeth

Konusu:  Genç 2 kız bir çiftliğe gitmek üzere yola koyulurlar. Yolda bir aile ile karşılaşırlar e ve bu aile tarafından genç kızlar kandırılarak kaçırılırlar. Kaçırılan kızlar , kaçıranlar tarafından sürekli şiddete ve taciz olaylarına maruz kalırlar. Sonrasında işler değişir ve genç kızlar bu durumdan kurtularak yaşadıkları olayları sıra yaşatanlara yaşatmaya gelmiştir. İntikam kanlı olacaktır.

 

 

 

4. Survivalist

Konusu: Sefalet ve kıtlığın çekildiği dönemlerde , zor şartlarda hayatta kalmayı başaran bir adam yaşadığı çevrede ormanın çok derinlerinde kendisine ufak ve gizli kalmış bir bölgede yaşamayı sürdürmektedir. Yaşamanı sürdürürken yine aç kalmış ve yiyecek aramakta olan kadın adamın özel ve gizli yerine rastlarlar ve olaylar bundan sonra gelişmeye başlar.

 

 

 

3.The Eyes of My Mother

en iyi filmler
Konusu: Ferah ve sessiz bir kasabada hayatını sürdüren genç ve yalnız bir kadın, her şey normalken başına kötü ve trajik bir olay meydana gelir. Olaydan sonra genç kadın farklı bir psikolojiye bürünür ve derin , karanlık arzular tarafından yavaş yavaş solmaya başlar.

 

2. Into the Forest

kanlı filmler

Konusu: Günümüzde eski ve insanlar tarafından pek uğranmayan bir ormanda iki kadın ormandaki dünyayı keşfetmeye başlarlar.Orman hakkında çok az bilgiye sahip 2 kadın yalnızlık ve orman şartlarına katlanmak zorundadırlar.

 

 

1. The Autopsy of Jane Doe

Konusu: Farklı ve gizemli ölüm olaylarını raştıran iki memur her zaman olduğu gibi yine bir ölüm vakası ile karşı karşıya gelirler fakat bu seferki vaka da ölüm nedeni ile ilgili hiçbir ipucuna rastlamamışlar dır. Olayı daha derin haliyle incelemeye aldıklarında tuhaf bazı detaylarla karşılaşacaklardır.

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

2016’da Kaçırdığınız 5 Vahşi ve Rahatsız Edici Sahneler

log in

reset password

Back to
log in