2016`nın En Başarılı Dizileri


2016 yılını artık geride bırakmış bulunmaktayız.Baştan sona kadar kos koca 365 gün geçirdik. Belki bazılarımız için güzel bazılarımız için ise kötü geçti. Ne diyorum ben ya  😀 sanki yıl sonu konuşması yapıyorum. Bu sene boyunca en çok izlenen ve bize göre yada bana göre de en çok sevdiğim ve başarılı olan dizileri sizlerle paylaşmak istiyorum.

1- Westworld

westworl dizisi malumdur ki bu sene çıkan en iyi dizilerin başında geliyor benim için. Hem kalitesi hem senaryosu hemde insana kattığı şeyler gerçekten çok fazla.Diziyi taparcasına önermeyeyim diyorum ama yinede kendimi tutamıyorum 🙂 Teknolojik bir gelecekte (aslında geçmiş mi gelecek mi olduğunu daha bilmiyoruz) west dünyası oluşturulur. Bu dünyada insan görünümlü robotlar vardır ve zengin insanlar bu dünyaya gelerek robotlarla oluşturulmuş sanal dünyaların hikayelerine ortak oluyorlar.

 

2- Stranger Things

Seksenler havasını buram buram veren stranger things ise bir diğer sevdiğim bu sene çıkan dizilerden.Bir kasabada düşünün yıllar boyu hiç suç işlenmemiş ve her hangi bir olay olmamış. Fakat bir gün bir çocuk kaybolur ve tüm herkes bu çocuğu bulma telaşındadır.Fakat işin garip tarafı bu kasabada gizli bir üst bulunmaktadır. Anla işte herşey orayla bağlantılı 🙂

 

3- The Night Of

 

4- Preacher

Bu sene sevdiğim en eğlenceli dizilerden. Çılgın,manyak ve hareketli havası beni baya bir eğlendiriyor. Bir zamanlar kötü işlerle uğraşan hırsızlık , it , kopukluk her şeyi olan bir adam günün birinde babasının vaizlik işini yapmaya başlar. Yani bu adam birden rahip olur. Rahip olduğu kasabada ise tüm manyak işler bu adamı bulur. Aşırı eğlenceli bir dizi kaçırmayın derim.

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

2016`nın En Başarılı Dizileri

log in

reset password

Back to
log in