90`lı Yılların Havasını Tekrar İçinize Çekebileceğiniz 2 Film


90`lı yıllarda birbirinden başarılı oldukça güzel yapımlar vizyona girmişti. Fakat bu filmde o senelerde girmiş en güzel filmi değil. Şimdi izleyip 90`lı havasını yakalayabileceğimiz ve o zamanların havasını en iyi şekilde yansıtan 2 film seçimimiz var.

Secondhand Lions (Muhteşem Üçlü)

Walter daha 13 yaşındadır ve yaz tatili içinde annesi onu dayılarının yanına bir çiftlik evine gönderir. Walter ilk günlerde dayılarının yanında oldukça sıkılsa da sonraki günlerde dayılarını anlattıkları hikayeler sayesinde oldukça ilginç bir durum haline gelmeye başlar.

 

 

Submarine (Denizaltı)

Oliver 15 yaşında bir ergendir. Ailesinin yanında küçük bir sahil kenarında olan kasabada yaşamaktadır. O da tüm diğer ergenler gibi ergenliğin getirmiş olduğu bazı sıkıntılı durumları yaşamaktadır. Kendisinin yaşamış olduğu cinsel hayatın uyanışı bir yana diğer yandan ise ailesinin evlilik çalkantılarına maruz kalır. Oliver`e çok iş düşmektedir. Bir yandan ailesini kurtarmak için diğer yandan yakın arkadaşını kazanmak için çok çabalaması gerekmektedir. Bu filmin yeni sürümleri de var. Fakat 90`lı yılların havasını eskisini izleyerek yakalayabilirsiniz.

 

Bu tür mini durum listelerimizi enaber.com üzerinden takip edebilirsiniz. Daha farklı listeler istiyorsanız yorumlarda belirtmeyi unutmayın. İyi seyirler.

 

90`lı Yılların Havasını Tekrar İçinize Çekebileceğiniz 2 Film

log in

reset password

Back to
log in