Aile Yeniden Bir Araya Geliyor – Inhumans (Yabancı Dizi)


Inhumans (Yabancı Dizi)

Aslında Marvel evrenini takip edenler Inhumans serisinin sürekli sinemalarda isminin anıldığını bilinir. Fakat bu plan değişmiş ki bizde artık televizyondan bir dizi halinde izleyebiliyoruz. İşin aslı çok karışık.

İsim haklarıdır , yayın haklarıdır bir çok olay geldi başına bu serisinin ama artık karşımızda. Süper güçlere sahip olan bir aile kendi mekanlarından kendi krallıklarından atıldıktan sonra dizimiz başlıyor. Aile tüm yaşadıklarına rağmen tekrardan bir araya gelip güçlerini kazanmalarını konu ediniyor.

Dizi Hakkında Son Gelişme

Bu yazıyı yazarken dizinin çekimlerinin durdurulduğu haberini aldık. Şuanda çekilen bölümlerin haricinde başka bir bölüm çekmeyeceklerini söylediler. Bu karar sanırım dizinin pek fazla tepki toplayamamasından kaynaklı olabilir. Bunun dışında yine isim ve yayın hakları problemi de yaşanmış olabilir. Dizinin yönetmeni bütçenin ve zamanın çok kısıtlı olduğunu ve bunların yetmediğini , olayın çok aceleye geldiğini söylüyorlar. Umut edelim ki bu problemleri aşsınlar ve bizlere güzel marvel dizileri çeksinler. Yoksa diziye yazık olacak.Hak ettiği değeri alamaması bizleri üzdü.

 

Aile Yeniden Bir Araya Geliyor – Inhumans (Yabancı Dizi)

log in

reset password

Back to
log in