Being Human – Dizi Önerisi


Being Human Konusu

Ülkenin dışında bir seyahat sırasında kurt adamlar tarafından saldırıya uğramış sonraunda kendisini onlardan biri olarak gözlerini açar. Tüm bunlar olmuşken eski yaşadığı hayatını bir kenara bırakarak 160 iq ya sahip olsa bile halen para kazanmak amaçla hasta bakıcılığı yapar. Bir gün hastanede çalışmalarını sürdürür iken kendi gibi farklı olan fakat vampir bir  ile tanışır. İkisi de farklı hayat koşullarını birlikte atmaları ve alışmaları için bir ev tutarlar ve orada yaşamaya başlarlar. Sonrasında o evde ölmüş ve ruh olarak ortalıkta dolaşan karakterimiz ile karşılaşırlar. 3 ü arkadaş benzeri bir şeyler olurlar ve birlikte takılmaya başlarla.

Dizi 2009 yılında İngiltere`de çekimleri başlamıştır. Ortalama bir bölüm 1 saat civarlarında.Diziyi izlemedim ama yaptığım araştırmalar sonucunda bu diziyi önerme gereği duydum. Farklı türde dizi arayanlar için izlenebilir bir dizi. Dizi Önerileri lerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Bu arada dizinin bir çok ülkede çekilmiş birden fazla türü var. Amerika da ve İngiltere de çekilmiş versiyonları var. Diziye başlarken buna dikkat edin.

Diziyi izleyenlerin çoğu dizi farklı ve izlenebilir bir durumda olduğunu söylüyor.

Bir vampir bir kurt adam birde hayalet 3 farklı tipin bir arada yaşadıklarını inanamayanlar var.

Konuda çoğu 3 türde film ve dizinin birleşmesinden oluşur gibi sanki.

Diziyi hemen vakit kaybetmeden izlemeye başlamak gerek.

Fantastik türüne en çok yakışan dizilerden bir tanesi.

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Being Human – Dizi Önerisi

log in

reset password

Back to
log in