Bir dönemi kasıp kavuran erotik filmler!


Bir dönemi kasıp kavuran erotik filmler!

Bir dönemi kasıp kavuran ve milyarlarca kişi tarafından izlenmiş olan erotik filmleri yakından tanımak ister misiniz? Sizler için hazırlamış olduğumuz bu muhteşem listeye göz atmayı ihmal etmeyin. Dönemin en çok izlenen filmlerini sizler için IMDB ve site içi yorumlara istinaden kaleme alan web sitemiz, bu sayede daha fazla film analizi yapma konusunda da yardımcı oluyor.

1.

Baise-Moi (2000)

Manu, tecavüze uğrayıp, Nadine’nin vurulduğunu gördüğünde tüm insanlarla olan ilişkilerini kopartır. Bir şans karşılaşmasından sonra insanlara ve burjuva toplumlara karşı tekrardan bir ayaklanma ortamı yaratılır. Şimdi Manu, hiç olmadığı gibi bir insandır ve şehvetiyle, hırsıyla tüm şehre korku salar!

 

2.

Basic Instinct (1992)

Güzel ve baştan çıkartıcı bir kadının dahil olduğu bir cinayet soruşturmasından sorumlu olan polis, bu kadına sırılsıklam aşık olur. Ve şimdi işi ile kadın arasında ikileme düşmüştür. Tercihi hangisinden yana olacak?

3.

Before Sunrise (1995)

Sunrise, hiç beklenmedik bir tren karşılaşmasıyla beraber aşk, entrika üçgeninin içerisine düşer. Fransız öğrenci Celine ve Amerikalı Jesse ile 14 saat kadar süren ilişkilerinde artık hiçbiri eskisi gibi olmayacaktır.

 

 

4.

Belle de Jour (1967)

Severine, evliliğini doktorla gerçekleştirmiş güzel ve zarif bir kadındır. Kocasına karşı çok bağlı olmasına rağmen, cinsel anlamda onu tatmin edememesi konusunda kafasında soru işaretleri vardır. Bunun yerine cinsel isteklerini gerçekleştirmek adına erotik fanteziler ile karşı karşıya kalır. Şimdi ise hiç beklenmedik fantezi ve erotik içerikli maceralar söz konusu olacaktır.

Sizler için sıralanmış olan bu 5 film, bir döneme damgasını vurmayı başarmıştır. Fransız, Amerikan ve İtalyan sinemalarından harmanlanmış olan bu erotik filmlere hemen ulaşabilir, konulara istinaden daha net bilgiler alma şanslarına sahip olabilirsiniz.

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Bir dönemi kasıp kavuran erotik filmler!

log in

reset password

Back to
log in