Cadılar Her Yerde : Blair Cadısı`ndan Yeni Fragman Geldi


Hani bazı filmlerde kameraman , filmin içindeki oyuncu olur ve onun gözünden filmi izleriz, yada kameraman oyuncu olur , elindeki kameradan gelen görüntüleri izleriz. Şimdi sizinle paylaşacağım filmde böyle bir yapım. Hemde korku filmi. Korku filmlerinde yapımcı ne kadar çok izleyiciyi film içine sokarsa o kadar çok korkutur.Bu filmde de bu taktik uygulanmış.

Blair Cadısı

Bu film aslında Lionsgate tarafından Comic-Con`da duyurusu yapılmıştı. Fakat o zaman ismi The Woods olarak biliyorduk.Şimdi ise aradan zaman geçti bazı değişiklikler yapıldı ve yeni ismi Blair Cadısı olarak karşımıza çıktı. Ufakça konusundan bahsedip izleri fragman ile baş başa bırakacağım. Bir kaç üniversiteli öğrenci Black Hills Orman`ndaki gizemi açığa çıkartmak için yollara düşmeleri ile filme giriş yapılıyor.Sonrasında aralarındaki bir kız aniden fakat büyük bir gürültü ile ortadan kaybolduktan sonra işler değişiyor.

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Cadılar Her Yerde : Blair Cadısı`ndan Yeni Fragman Geldi

log in

reset password

Back to
log in