Cinsellikte Sert Denilince Akla Gelen 7 Film


Cinsellikte Sert Denilince Akla Gelen 7 Film

Cinsellikten öteye geçip biraz daha tabusal olan ve cinsellikte farklılık yaratan bir kaç filme göz atalım.

 

7.

À Ma Soeur! / Fat Girl (Kızkardeşim) – 2001

Bu filmde 2 kız kardeşin hayatlarındaki farklılıkları izliyoruz. Bir kız çok güzelken diğer kız kardeş ise çirkin ve şişman bir tiptir. Daha 12 yaşında olan kardeş kendi bedenini ve duygusal açıdan kendini keşfetme çağındadır. Güzel olan kardeşini hep sevgilisi ile birlikte gören çirkin kardeş kendini farklı düşüncelere kaptıracaktır.

 

 

6.

Chroniques Sexuelles d’Une Famille d’Aujourd’hui (Bir Fransız Ailesinin Seks Günlüğü) – 2012

Fransada normal bir kızın sex maceralarını sırasıyla başından sonuna kadar anlatıldığı bir film. Hatta kronolojik bir sıra ile nesilden nesile ilerliyor.

 

 

5.

Furîzu Mî (Dondur Beni) – 2000

erotik film

Yaşamının uzun zaman öncesinde çok kötü bir olay yaşamıştır. Tam olarak 3 kişi tarafınca saldırıya uğrayarak zorla tecavüze uğramıştır. Sonrasında bu yaşadıklarını unutmak amacıyla tokyoya taşınır. Burada bir hayat kurar ve çalışmaya da başlar. Hatta evlenmeyi düşündüğü bir erkek arkadaşı bile vardır. Fakat hayatının geçmiş yıllarında tecavüz etmiş olan adamlardan birisi kadının izini bulur ve onu tekrardan tecavüz etmekle suçlar. Kadın artık bu duruma farklı yaklaşmaya karar vermiştir.

 

 

 

4.

Elles (Kadınlar) – 2011

Öğrencilerin fahişelik yaptığı ve bunun popüler aynı zamanda fenomen bir hareket olduğu dönemde bir kadın öğrencilerin fahişelik yapma durumlarını incelemek için işe koyulur. Kendisi iki çocuklu bir kadındır. Araştırmasını ise ELLE dergisi için yapmaktadır. Kadın bu araştırmayı yaparken tabi kide bir zaman sonra kendisini de sorgulamaya başlayacaktır. Erotik filmlerin devamına göz atmayı unutmayın.

 

 

3.

Happiness (Mutluluk) – 1998

Bu filmde insanlar üzerindeki en anormal ilişkilere göz atıyoruz. Film üzerinde belli bir hikaye söz konusu değil. 3 farklı kız kardeşin hayatlarını karışık bir biçimde gözlemliyoruz.

 

 

 

2.

Irréversible (Dönüş Yok) – 2002

Fransa da yaşamlarını sürdürmekte olan bir çift vardır. Hayatları normal ilerlerken günün birinde kadın tecavüze uğrar. Sonrasında ise bunun intikamı alınmak zorundadır.

 

 

1.

Multiple Maniacs (Bir Sürü Manyak) – 1970

Uzun zamandır kayıp olan bir film ve bolca ahlaksızlıklarla dolu bir film.

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Cinsellikte Sert Denilince Akla Gelen 7 Film

log in

reset password

Back to
log in