Cool Olmayı Onlardan Öğrenebileceğiniz 2 Film


Bu hayatta insanların umursadıkları en çok şeylerden bir tanesi de sanırım havalı yani cool olmak. Bizde fillerdeki en cool karakterlerin olduğu 2 filmi sizlere önermek istedik.

 

Hell or High Water

Daha hapisten yeni çıkmış kardeşi ile birlikte bir banko soyarlar. Hayatını kısa süre önce kaybetmiş annelerinden kalan ev banka tarafından ipoteklidir ve bunun borcunu ödemek için banka soygunlarına devam ederler.Evin arazinde petrol yatağı bulunur bu yüzden daha fazla para için daha çok banka soymaları gerekmektedir. Tüm bunları yaparken bir yandan ise emekliliğine az klamış bir polis memuru kardeşlerin peşindedir.

 

Victoria

Victoria ispanya topraklarından Berlin`e gelmiştir. Kendisi Berlin de bir kafede işe başlar. Fakar daha Almanca çok iyi bir şekilde öğrenmemiştir. Şehride pek fazla bilmemektedir. Eğlenmek için bir kulüp bulur ve orada eğlenir. Oranın çıkışında ise tanımadığı 4 adam ile birlikle sokaklara ve suça karışacaktır.

 

Cool olmak denilince bu filmdeki insanlar tam örnek olası kişiler  🙂 Daha fazla film listesi için enaber.com sitemizi takip edebilirsiniz.

 

Cool Olmayı Onlardan Öğrenebileceğiniz 2 Film

log in

reset password

Back to
log in