Çukur Dizisi Bekleneni Veremedi ? (Dizi Konusu & İnceleme)


aras bulut ivmenli

 

Muhteşem kadrosuyla yayın hayatına başlayan dizinin oyuncuları tek kelimeyle efsane.
Son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş rol alıyor.

Çukur Konusu :

Yamaç(Aras Bulut İynemli) isyankar, gözü kara karakter ayrıca Koçovalı ailesinin en küçük oğlu ailesini terk etmiş kendine onlardan ayrı bir hayat kurmuş. Birde Sena(Dilan Çiçek Deniz) karakterimiz var. Başına buyruk, dik kafalı bir o kadar hayat dolu eğlenceli bir karakter. Sena ev sahibi tarafından evden atılmış sokaklara düşmüş genç ve güzel kızımız tabi ki böyle bir durumda ne olur kahramanımız gelir ve kızı bulur, bu da o şekil kahramanımız Yamaç. Tanışmalarından sonra her şey bir anda çorap söküğü kadar hızlı ilerliyor.

İdris baba(Ercan Kesal) mahallenin hatta komple semtin babası bunun 4 oğlu var hiçbiri de babası gibi değil. Büyük oğlu hapiste, ortanca psikopat, üçüncüsü züppe gösteriş yapmayı seven bir tip ve tabi ki en küçükleri aileden ayrı yaşayan müzisyen Yamaç.
Semtte uyuşturucu satmak isteyen biri Vartolu(Erkan Kolçak Köstendil) karakteri var. İdris Baba buna izin vermeyince bela olmaya başlar ve ortanca oğlunu öldürür. Olaylar bundan sonra biraz intikam biraz aşk üzerinden ilerler.

Umutlar Boşa Çıktı

Uzun zamandır merakla beklenen dizi biraz hayal kırıklığına uğrattı efsane kadrosu var fakat olayların bu denli hızlı ilerlemesi bir gecede tanışma ertesi gün sevgili olma gibi saçma bir durum. Daha incelenirse nice hataları var. Bülent Ersoy konusuna hiç girmiyorum zaten.
Aşk dizisi olup çıkıyor çoğunluğu Türk dizilerinin ana konu aşk olmasa bile. Bakalım 2.bölümde bizi neler bekliyor.

 

Çukur Dizisi Bekleneni Veremedi ? (Dizi Konusu & İnceleme)

log in

reset password

Back to
log in