Dizi Önerisi – Pure Genius


Dizi Önerisi – Pure Genius

Yabancı dizi önerilerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sizlere her hafta en çok izlenen yabancı dizileri önermek için elimden geldikçe yeni çıkan tüm dizileri takip etmeye çalışıyorum.

Bu haftaki dizi önerimizde yaz tatillerinden bildiğimiz doktor lar dizine benzer bir dizi önereceğim. Tabi bu işin şakası 🙂 fakat dizi aslında biraz doktorculuk barındırıyor.

Pure Genius Konusu

Amerika`da bir tanınmış ve başarılı olmuş bir girişimci bir hastane açar. Fakat bu hastane diğer hastanelere bakarak biraz daha gelişmiş ve teknolojiyle çok içli dışlı.Bu hastanede hastaneyi açan girişimci ,silikon vadisindeki tüm şirketlerle aynı politikayı uyguluyor. Her zaman en iyi fikir kazanır ve imkansız diye bir şey yoktur.Dizi boyunca insanların hayatlarını kurtarılış hikayelerini izleyeceğiz.

Pure Genius Dizisini Neden Sevdim

Dizi boyunca duygusallığı ve çabalayıp zor olana ulaşmak için verilen mücadele çok iyi işlenmiş. Bölüm başından sonuna kadar hasta insanları mutlu etmek için elinden geleni yapan ekiple sanki sizde içindeymişsiniz gibi bir his veriyor. Bu his insanı hep mutlu yapıp hem gaza getirip hemde çok fazla duygulandırıyor.

 

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Dizi Önerisi – Pure Genius

log in

reset password

Back to
log in