Dizi Önerisi – Van Helsing


Dizi Önerisi – Van Helsing

Efsane film olan Van Helsing şimdi ise günümüzde dizi olarak tekrardan seyircilerin karşına çıktı.Bende bir kaç bölümü izleyerek , tavsiye edilir mi diye bir şüpheye düştüm. İlk bölümlerden pek istediğim etkiyi alamadım ama bu yazıyı ilerleyen bölümlerde dizi kendini toparlaması dileğiyle ve ümidiyle yazıyorum.

Van Helsing Konusu

Diziyi ilk izlediğimde vampirleri zombi sanmıştım meğersem onlar vampirmiş 🙂 Aslında klasik bir van helsing konusu diyebiliriz. helsing rüyansında dünyanın sonu ile ilgili bir çok kötü olay görür ve bu olaylar sonrasında teker teker gerçekleşmeye başlar.

Uykudan uyanan helsing dünyayı kurtarmak ve kanındaki ilaç sayesinde vampirleri normale çevirmek için yollara koyulur. Filmlerinde van helsing sadece vampirlerle değil farklı kötü varlıklarla da karşı karşıya gelmişti. Bunlardan diğeri ise kurt adamlardı. Ama dizide şimdiye kadar böyle bir şey görmedim ve sanırım bu gidişle de görünmeyecek gibi. Çünkü filmde vampir istilası konu alınmakta. Belki ilerleyen zamanlarda arada kurt adam tarzı farklı mutasyonlarla da karşılaşırız. Dizi şuanda aslında izlenmeye değmez ama isminden dolayı biraz şans verip ilerleyen bölüm ve sezonlarda daha iyi bir hale geleceğini ümit ederek den diziye başlanabilir 🙂

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Dizi Önerisi – Van Helsing

log in

reset password

Back to
log in