Doctor Who Sevenlerin Ret Edemeyeceği Dizi Önerisi


Doctor Who

Allons-y! Merhaba doctor who sevenler ! Bu yazıyı yazarken şuan o kadar heycanlıyım ki sizde bu yazının devamında neden buladar çok heycanlı olduğumu anlayacaksınız. Hatta anlamış bile olabilirsiniz 🙂 22 Ekim 2016 tarihinde doctor who dizisinin yan ürünü olarak Class adın da bir dizi yayınlandı. Hatta doctor whodizisinin 9. sezonunu yapımclığını üstlenen Derek Ritchie , bu diziyide üstlenmiştir. O yüzden doctor who tadını vermese de doctor who tadını vermese de onun evreninde geçmesi bile kalbimi yerinden çıkmasına neden oldu.

Class Dizi Tanıtım

Dizi , doctor who dizisinde anılan Coal Hill School da geçen olayları konu alan bir dizidir. Yani doctor who dizisinin yan dizisi olarak adlandırabiliriz. Spoiler vermemek için kendimi zor tutuyorum ama doctor who seyreden ve yeni sezona başlamadan önce bu diziyi izlemenizi tavsiye ederim. İzlemenizi tavsiye etmemin nedenlerinden en önemli olanı, dizi içerisinde doctoru görmek şansınız ve hatta doctor who dizinin yeni sezonundan spoilerler barındırmaktadır.

Haydi ne duruyorsun, Geronimo!

 

 

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Doctor Who Sevenlerin Ret Edemeyeceği Dizi Önerisi

log in

reset password

Back to
log in