Dramatik Hikayeleri İle İnsanın İçini Burkan 2 Film


Bazı yaşanmışlıklar vardır düşman başına. İzlerken insanın için dramdan burkan ve içinizi yakacak 2 film ile listemize başlıyorum.

Forushande (The Salesman)

İçlerinde bulundukları evin durumu oldukça kötü bir haldedir. Bu yüzden çifte yeni bir ev gereklidir.Çiftimiz bu arada ise tiyatroda görev almaktadırlar. Tiyatroda olan bir arkadaşları çifte yeni bir ev önerisinde bulunur. Çiftimiz bu eve taşınırlar. Taşınırlar ama ev ile ilgili önceden bulunan sahibi hakkında dedikodular vardır. Eve yeni taşınmalarına rağmen kadın bir saldırıya uğrar ama bu olayı polise taşımak istemezler.Bu olayı kendileri çözmeye çalışan çift dram ile yoğrulurlar.

 

The Handmaiden

Film 1930 tarihinin Kore`sinde ve Japonya`sında geçmektedir. Ailesinden çok büyük bir miras kalan Hideko ve bu servete gözünü dikmiş olan dolandırıcı Fuji , Fuji tarafından kiralanmış hizmetli görünümlü Sook ve Hidekonun amcası etrafında gerçekleşen olayları konu edinmektedir. Film ise Sarah Waters`ın romanı olan Fingersmith`den esinlenilmiştir.

 

Sizlere içleri burkan ve düşman başına dedirten dertlere ve dramlara sahip 2 film önerisinde bulunduk. Bu tarza listelerin gelmesinin yolunu açmak için bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 

Dramatik Hikayeleri İle İnsanın İçini Burkan 2 Film

log in

reset password

Back to
log in