Dünyaca ünlü yıldızların rol aldığı 5 erotik film!


Dünyaca ünlü yıldızların rol aldığı 5 erotik film!

Dünyaca ünlü yıldızların yer aldığı muhteşem kalitede ki erotik filmleri izlediniz mi? Bu hususta merak eden izleyicilerimize özel olarak kaliteli bir liste hazırladık! Yer alan tüm filmler, döneme damgasını vuran dünyaca ünlü oyuncu kadrolarından esinlenilmiştir. Bu sayede artık izleyiciler hayranı oldukları sanatçıların yer almış olduğu bu cesaret içeren projelere göz atabiliyorlar. Şimdi gelelim listeye;

1.

Crash (1996)

Ciddi bir trafik kazası geçiren çiftin haberi tüm basının ilgisini çekmiştir. TV editörü eşi ve cinsel yaşamını sürdürmek için araba kazalarında yer alan kişileri kullanan bir yaralı, omnisexual araba kazası kurbanlarının yer altı kültürlerini keşfeder. Şiddetli seks sahnelerinin yer aldığı bu yapıtı siz de takip edebilirsiniz.

 

 

 

2.

Cruel Intentions (1999)

Ryan ve Saray kardeşler, zengin bir okulda eğitim görmektedir. Buradaki amaçları ise rahat bir yaşam sürebilmek adına sınıf arkadaşlarından çalmaktır. Bir gün, birbirlerine karşılıklı şehvet yönlendiren Kathryn ve Sebastian, hain planlarının daha fazla büyümesine neden olur ve bahis işine girerler. Şimdi ise Sebastian, yeni müdür yardımcısının kızıyla yaşadığı aşk ve kumar bahsinden ne kadar karlı çıkabilecektir?

 

 

 

3.

Cry-Baby (1990)

1950’li yıllarda yaşayan çocuk Baltimore, sevgilisinin ölümünden sonra hayata tutunabilmek için yol aramaktadır. İntikam almak için yola koyulan iyi bir kızın sevgisini kazanan Baltimore, şimdi hayata çok daha farklı şekilde bakacaktır. Başrolünde Johnny Depp’in rol aldığı bu projeyi mutlaka izleyin.

 

 

 

4.

Damage (1992)

Parlamento üyesi Irons, oğlunun nişanlısına tutkuyla aşık olmuştur. Şimdi oğluyla ve aynı zamanda saplantılı şekilde aşık olduğu oğlunun nişanlısıyla arasında hiç beklenmedik sorunlar söz konusu olacaktır. Josephine Hart’ın romanından uyarlanan Damage, bir döneme damgasını vuran en iyi erotik filmlerden birisidir.

 

 

 

5.

Dangerous Liaisons (1988)

Fransa’nın ilk kurulduğu dönemleri anlatan filmde, virtüöz bir kadın ile eski sevgilisi Gerceourt evlilik planları yapmaktadır. Fakat bu arada Valmont’un düğünden önce Cecile’yi baştan çıkartması istenir. Şimdi ise bu aşk üçgeninde yer alan kurnazlıkların tamamında hiç beklenmedik durumlar karşılıklı olarak karakterlerin peşini bırakmaz.

 

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Dünyaca ünlü yıldızların rol aldığı 5 erotik film!

log in

reset password

Back to
log in