Erotik film severlere 5 kaliteli film önerisi!


Erotik film severlere 5 kaliteli film önerisi!

Erotik film seviyorsanız, sizlere IMDB tabanında yüksek puanlar yakalamış ve sinema dünyasının ilk filmlerinden, son filmlerine kadar derlemiş olduğumuz muhteşem listeyi sunuyoruz. Bu listede yer alan filmlerle beraber çok daha makul bir izleme ortamı yaratmak söz konusudur. Şimdi gelelim sıralı tam listeye;

1.

Casablanca (1942)

Kazablanka, 2. Dünya Savaşı’nın ilk günlerinde boş olan Afrika’da geçmektedir. Amerikalı bir turist, öngörülemeyen komplikasyonları olan eski sevgilisiyle karşılaşır ve şimdi hiç beklenmedik bir hayat kumarının tam da ortasındadır.

 

 

2.

Cat on a Hot Tin Roof (1958)

Eski bir alkolik futbolcu, günlerini en iyi şekilde sürdürmektedir. Karısı Maggia’nin duygularına karşı koyması ve kanserden ölen babası Big Daddy ile bir araya gelmesi, şimdi başka travmaların başlangıcına sebep olacaktır. Hiç beklenmedik aşk üçgeni ve aile çıkmazları filmin seyrini doğrudan değiştiriyor.

 

 

3.

City of Women (1980)

Bir tren yolculuğu esnasında Macello’nun karşılaştığı kadın hayatını tamamen değiştirir. Kadınları uyuşturucu, seks ve kumar masalarında harcayan Marcello, bu aşka dahil olduktan sonra artık gündelik hayatından vazgeçip, tek eşli yaşayabilecek midir?

 

4.

Closer (2004)

Romantik aşk, ihanet, espri ve çok daha tehlikelisi; muhteşem bir aşk hikayesi! Dünyaca ünlü oyuncuların yer aldığı bu muhteşem filmi siz de hemen izlemeyi ihmal etmeyin. Julia Roberts, Jude Law, Natalie Portman ve Clive Owen gibi oyuncuların yer aldığı filmde aşkın en sahte ve gerçekçi taraflarına değiniliyor.

 

 

5.

Color of Night (1994)

Psikolog Bill Capa, istemeden de olsa bir hastanın intiharından vazgeçmesine yardımcı olmuştur. Bu trajediyi atlatma konusunda zorlu günler geçiren Bill, meslektaşı olan Bob’u ziyaret eder. Katilleri yakalamak için yapılan araştırmalar ve gizemli Rose ile arasında gelişen muhteşem bir aşk hikayesi filmin tüm seyrini değiştirir.

 

Kaliteli erotik filmler izlemeniz bakımından sıraladığımız bu liste, Dünyaca ünlü oyuncuların yer aldığı projeleri de içerisinde barındırmaktadır. Siz de liste üzerinden en çok uygun gördüğünüz filmleri seçebilir ve sorunsuz bir şekilde izleme olanaklarına erişebilirsiniz. Türkiye’de pek çok izleyici, bu tarz filmleri takip etmekten büyük keyif duymaktadır.

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Erotik film severlere 5 kaliteli film önerisi!

log in

reset password

Back to
log in