Game of Thrones Birden Fazla Final Olacak


Game of Thrones

Dizinin 7. sezonu bir çok talihsiz olay ile karşılaştı. Dizinin bulunduğu sunucular hacklendi. Bir çok bilgi sızdırıldı. Bir çok bölüm daha bölüm tv ekranlarına gelmeden internet üzerinden paylaşıldı. HBO kuruluşlarından bir tanesinde yanlışlıkla erkenden bölüm yayınlandı. Gördüğünüz gibi bir çok olay geldi.

Game of Thrones dizi yapımcıları ve HBO kannalı bundan oldukça rahatsız olmuşlar ki önlem almak artık şart olmuş. Fakat alacakları önlem oldukça ilginç. Dizinin birden fazla finali olacak ve kimse finale kadar hiçbir şey bilemeyecek sözlerini paylaşmışlar. Ben buradan pek fazla bir şey anlamadım açıkçası. Eğer birden fazla final olacaksa biz hangisini izleyeceğiz ? Yada adamlar tüm finalleri birden haclerseler o zaman ne olacak.

Yani hacklenen görüntü aslında sahne final iken . Yayın gününde yayınlanan final gerçek final mi olacak ? Burada ki açıklama biraz karmaşık ama buradan anlayacağım durum 8. sezonda sızdırmalara karşı önlem alacaklar gibi duruyor. HBO dizi hikayesinde insanlara Fake atması yetmemiş gibi şimdi de hacker`lara fake atacak gibi duruyor.

 

Kafan yorgunsa bu sana iyi gelir 🙂

 

Game of Thrones Birden Fazla Final Olacak

log in

reset password

Back to
log in