Game Of Thrones Korsan İzlenme Sayısı Dudak Uçuklatıyor


Game Of Thrones

Geçen hafta game of thrones dizisinin televizyondan canlı olarak izleyenlerin sayısını 12 milyon olarak paylaşmıştık. Bu gün ise yeni bir haber geldi ve insanların korsan olarak izlemelerinin hangi boyutlara geldiğini bu rakamları görünce anlayacaksınız.

Game of thrones da bir sezonu da geri bıraktık ve daha yeni alışmışken tekrardan bir sezon daha beklemeye alışmamız gerek. Bizde bu arada sizler diziden uzak kalmayın diye HBO tarafındna yapılan her haberi sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Şimdi ise ne kadar insan bu diziyi korsan olarak izlemiş gelin bakalım.

Kaç Kişi Korsan İzledi ?

Game Of Thrones korsan olarak 1 milyarın üstünde insan izledi ve bilgisayarını indirdi. Ortalama her bölümü 140 milyon gibi bir rakama denk geliyor bu. Orijinal olarak televizyon başında izleyenlerin sayısını ise 12 milyon olarak söylemiştik. 12 milyon nerede bölüm başı 140 milyon korsan izlenme nerede. İnsanların %84,7 lik bölümü korsan siteler üzerinden izlerken diğer kısımlar torrent ve normal indirme yapılmış.

7. Sezon Yaktı Geçti

Buradan anlıyoruz ki çok büyük bir kitle korsan olarak izlemiş. Bunun sebebinin ise HBO nun her yerde olmaması olabilir. Paralı bir kanalda olduğundan da olabilir. Fakat görüyoruz ki toplamda 1 milyar insan 7. sezonu korsan olarak izlemiş.

Game Of Thrones Korsan İzlenme Sayısı Dudak Uçuklatıyor

log in

reset password

Back to
log in