Game of Thrones Sevdiğimiz Karakterler Ortada Mas Mavi Gözlerle Gezecek !


Game of Thrones

Game of thrones beklemeyi daha yeni bitirmişken bir anda 7. sezon geldi geçti. Aklımızdaki ise bir çok merak ve heyecan bıraktı. Dizinin 8. sezonu daha başlamadan bile bir sürü söylentiler ve açıklamalarda arka arkasını kesmiyor. Şimdi ise dizide Jaime Lannister rolünü oynayan Nikolaj Coster-Waldau yeni sezon ilgili bir kaç şey söyledi.

Dizinin 7. sezon finalinde gece kralı , onun komutasında ki ak gezenler ve ölüler , gece kralının ejderha ile duvarı yıkıp tüm ölülerin duvarı geçmesini sağlamıştı. Bu durum Westeros işgalinin tam olarak başlangıcıydı. Büyük savaşta ise çok sevdiğimiz karakterlerin bazılarının öleceği bilgisi yayılıp duruyor. Game of thrones 7. sezonda bizi sarsan pek fazla ölüm olmaması 8. sezona sakladıkları anlamına gelebilir. 7. sezon tamamıyla büyük savaşa hazırlık oldu.

 

Jaime Lannister  Karakterini Oynayan Nikolaj Coster-Waldau Açıklamaları

” Benim dizideki gerçek korkum yaşayan bir ölüye dönüşmek. Benim için bu kötü olurdu. Yeni sezonda sevilen karakterler ortada mas mavi gözler ile dolaşacak. Tek istediğim şey ise umarım onlardan birisi ben olmam. Tam olarak ak gezene dönüşmek için makyaj masasında 3 saatimi harcamak istemem. Bekleyip kimlerin öleceğini göreceğiz.”

 

 

Game of Thrones Sevdiğimiz Karakterler Ortada Mas Mavi Gözlerle Gezecek !

log in

reset password

Back to
log in