Gece Kralının Yürek Yakan Güçleri ve Becerileri


White Walker

Night King (Gece Kralı)

Gece kralımız ilk olarak aslan ve gül bölümünde görülmüştü. O zamanlar pek fazla söz konusu değildi ama şimdi ise dizinin ana hikayesi duruma gelmiş durumda. Önceleri de ana hikayesiydi ama hissettirilmemişti pek fazla.

Sen Nasıl Bu Duruma Geldin Be Abi ?

Ondan bahsetmeden önce bu adamın bu duruma nasıl geldiğini öğrenelim. Pek derin anlatmayacağım. Bu abimizin bir geçmişi var evet. Sadece bu adamın üstüne dizi yapılsa belkide sezonlar sürer ama kısaca ormanın çocukları yada kısaca (OÇ) lar bu adamı belirli sebeplerden dolayı kaçırarak ejderha camını yüreğine saplayarak onu bu hale getirmişlerdir.

 

Night King Güçleri ve Becerileri

İnsanları Ak Yürüyen (White Walker)Yapar : Gece kralımız bir insan bebeğini çenesine dokunarak onu  White Walker haline getirebilir. Bu arada White King hakkında bir sonraki yazıda konuşacağız.

 

Canlıları Diriltme :

Gece kralımız ölü canlıları tekrardan diriltebilir. Fakat onları diriltmesi onların canlı olduğu anlamı gelmez. White Walker yaratır gibi bir temas da bulunması gerekmez. Tek seferde gücüyle elleri havaya kaldırarak ölüleri yerinden zıplatabilir. (şaka şaka ellerini kaldırmasına gerek yok :D)

 

 

Güç Bende Hacı : 

Gece kralının şimdiye kadar dövüştüğünü görmedik. Daha çok onun komutasındaki White Walker`ları gördük. Onlarda gücünü Night King den aldığı için ne kadar güçlü olduğunu az çok tahmin edebiliyoruz.

 

 

Silahları Parçalamak :

Gece kralı ve ak gezenler bir dokunuşta metal tarzındaki silahları parçalayabilmek yeteneklerine sahip.

 

 

İşaretleme:

O dönemde whatsapp olmasa da gece kralımız konum bilgisi oldukça güçlü. Bir insanı bir kez işaretlediğin de o nereye giderse gitsin onu hiç bir şey durduramaz. Bu arada Brann`ne dokunmuştu ve onu işaretledi.

 

Minik Depremler Yapar:

Gece kralı fazla büyük bir şey olmasa da arada hafif deprem sarsıntısı gibi buz gibi bazı şeyleri çatlatabilir.

 

Olimpiyatlarda Altın Madalyası Var :

Çok iyi cirit attıklarından Türk oldukları söylenir . Şaka şaka abi böle dedikodular geziyor gruplarda yapmayın 😀 😀

 

 

 

 

 

Gece Kralının Yürek Yakan Güçleri ve Becerileri

log in

reset password

Back to
log in