Genç Yetişkinleri Tatmin Edecek 5 Yabancı Dizi


Yabancı Dizi

Birbirinden başarılı olan genç yetişkinler için 5 yabancı dizi listesine geçiş yapalım.

Birazdan paylaşacağım yabancı diziler aslında genç yetişkinlere yönelik diziler olacaktır. Hani aranızdan bazılarına bu diziler hitap etmeye bilir.Bu yüzden ilk olarak belirtmemi yapmak istedim. Şimdi ise genç yetişkinleri tatmin edebilecek 5 yabancı dizi listesi;

 

5.Beyond

yabancı dizi önerisi

Bu yabancı dizi tam olarak 12 yıl sonra komadan çıkan ve sonrasında ise çok fantastik ve çılgın olaylara maruz kalan bir gencin hikayesini anlatmaktadır.

 

4.Shadowhunters

yabancı dizi önerisi

Resim ve sanat ile uğraşan genç bir kız vardır. Her insan gibi normal yaşantısına devam etmektedir. Günün birinde ise hiç beklenmedik bir zamanda çok farklı bir ırkı mensup olduğunu ve aslında olduğu kişiden daha fazlasına sahip olduğunu öğrenir. Sonrasında ise bu yolda maceralara atılır.

 

3.The Shannara Chronicles

The Shannara Chronicles yabancı dizisi bir kitap uyarlamasıdır. Günümüzde modern hayatın son bulmasından sonra geri kalan insanların ne tür bir hayat yaşadığını ve nelere şahitlik ettiklerini görüyoruz. Yada daha çok modern dünyadan sonra kurulan mistik ve fantastik bir dünyaya şahitlik ediyoruz.

 

2.Siren

yabancı dizi önerisi

Bu diziyi Türkiye sitelerinde daha göremedim ama kısa süre sonra yayınlanacağından eminim. Bir kaç balıkçı av mevsiminde balık tutmak için denize açılırlar. İlk ağlarını attıklarında ağların içinde balıktan farklı başka bir canlının olduğunu görürler.O bir ağa takılan deniz kızıdır..

 

1.Midnight, Texas

yabancı dizi önerisi

Midnight, Texas yabancı dizisi bir süper güçlere sahip bir grup insanı konu edinmektedir. Midnight kasabasında olan süper güçlere sahip olan insanların bu kasabayı korumak üzerine kuruludur.

 

Genç Yetişkinleri Tatmin Edecek 5 Yabancı Dizi

log in

reset password

Back to
log in