Gerçek Sevişme Sahnelerinin Yer Aldığı 5 Film


Gerçek Sevişme Sahneleri Olan Filmler

Cinsellik denildiğinde akla hemen porno lat gelse de cinsellik de hayatımızın bir parçasıdır. Bunu iyi anlamalı ve iyi düşünmeliyiz. Genellikle çoğu şeyi filmlerden ve gördüklerimizden öğreniriz. Bu listemizde gerçek sevişme sahneleri olan kaliteli ve anlamlı filmlerin listesini yaptık.

Intimacy – 2002

Bir kadın ve erkek haftanın çarşamba günleri her seferinde buluşuyorlar. Bu buluşmalarının tek sebebi ise sevişmek. Bir kelime etmeden , sadece vücutlarını ve arzularını paylaşıyorlar. Fakat bir gün Claire buluşmalara gelmez. Bunun üzerine Jay olayı biraz daha araştırır ve Claire hakkında hiçbir şeyi bilmediğini fark eder.İşin garip tarafı artık onu merak da etmeye başlamıştır. Aralarında aşk olmadıklarını iddia eden çiftin olayları çok farklı bir yoldan ilerleyecek.

Antichrist – 2009

Filmin konusu aslında çok basit. Fakat içinde gördüklerimiz ve yaşattıkları çok daha karmaşık. Mutlu bir çift bir gün çocuklarını kaybederler. Sonrasında ise bu kötü olayı unutmak için kendilerini bir dağ evine kapatırlar ve burada yaşamaya başlarlar.Filmde ise çiftin burada neler yaşadıklarını izliyoruz.

9 Songs – 2006

Bu filmde yine bir çiftin hayatını izleyeceğiz. Birisi İngiliz diğeri ise Amerikalı bir çiftin 1 sene içerisindeki yaşamış oldukları müzik, aşk, şehvet, cinsellik ve sex dolu yaşantılarını izliyoruz.

 

All About Anna  – 2005

Anna , kendisi bağımsız bir hayat yaşamaktadır. Hayatı içerisindeki yaşamış olduğu ilişkilerde karşısındaki insandan romantizm dolu bir ilişki ister. Ama ne yazık ki kimsede aramış olduğu romantizmi ve sex hayatını bulamaz. Kendisini çok fazla eğlenceye kaptırır. Cinsel zevklerini çok farklı noktalara doğru taşımaya başlar.

 

The Brown Bunny – 2003

Sevgilisinde yeni ayrılmış olan Clay kendisi bir motorsiklet yarışçısıdır. Her aşk gibi ayrıldıktan sonra kendisi içinde çok büyük bir acı ile kalmıştır. Sevgilisini unutmak ve zaman geçirmek için yeni yarışlara katılmak ister. California`ya yol almaya başlar. Fakat oraya gidene kadar yolda kaldığı yerlerdeki kadınlar ile cinsel ilişkiye girer. Oradaki kadınları şehvet ve sex ile yoldan çıkarttıktan sonra bir anda yollardan kaybolur.

Romance – 1999

20 Yaşında olan Marie kendisi ilkokul öğretmenidir. Hayatındaki aşık olduğu adam ismi ise Paul. Marie kendisi şehvetli, alımlı ve çok çekici bir kadındır. Fakat Paul bir türlü Marie ile cinsel ilişkiye girememektedir. Marie ne yaptıysa sevdiği adamı kendisine çekememiştir. Sonrasında ise olaylar çok daha farklı yönde ilerler. Maria cinsel arzularını dindiremediğinden dolayı çok daha farklı insanlarla tanışmaya başlamıştır.

 

Sex ve cinsellik ile ilgili Gerçek Sevişme Sahnelerinin Yer Aldığı filmler bu şekilde. Sizinde bu kategoriye uyan farklı bir filminiz varsa eğer yorumlarda belirtebilirsiniz.

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Gerçek Sevişme Sahnelerinin Yer Aldığı 5 Film

log in

reset password

Back to
log in