Ghost Wars (Hayalet Savaşları) – Yabancı Dizi Keşfediyorum


Ghost Wars İzleyecek bir şey arayanlar yok mu bir önerisi diyenler için çerezlik bir dizi. Çok muhteşem olduğu söylenemez fakat zaman öldürmek için tercih edilebilir.

Daha üçüncü bölümü yayınlanmış olan bu dizinin konusu adından da anlaşılacağı gibi hayaletler, ana karakterimiz Roman(Avanos Jogia) henüz 20’li yaşlarda genç bir erkek fakat onu diğer insanlardan ayıran bir özelliği var. Roman hayaletleri görebiliyor onlarla konuşabiliyor fakat bunu diğer insanlar bilmediği için ona deli gözüyle bakıyorlar.

Hayaletler Heryerde

İnsanlar onla iletişime geçmekten sakındığı için en yakın arkadaşı bir hayalet fakat kızımız oğlana aşık galiba. Ama kız hayalet olduğu için dokunamıyor çocuğa bizi bir imkansız aşk hikayesi bekliyor gibi. Konu alaskan kasabasında geçiyor son dönemde kasabada değişik olaylar olmaya ve ölümler artmaya başladı. Bunun nedeni ölen insanların ruhunun o bölgeden ayrılamaması ve ruhlarının huzura eremediği için kızgın olmaları bu nedenle hayaletlerin can almaya başlaması bir çeşit savaş başlangıcı gibi Roman hayaletlere karşı.

Dizi konu bakımından çok şaşırtıcı değil sıradan. Konusu komik ama fon müzikleri ve bir anda gelen ses yükselişleri sayesinde hafif gerilebiliyor insan. Bakalım tutup tutamayacağını hep birlikte göreceğiz.

Ghost Wars (Hayalet Savaşları) – Yabancı Dizi Keşfediyorum

log in

reset password

Back to
log in