GHOSTED – 2 Komik İnsan Bir Görev Başında (Yabancı Dizi)


GHOSTED – Yabancı Dizi

Birbirlerinin tam tersi olan iki insan bir görevin peşinden gitmektedir. Birisi çok kuşkucu ve ciddi olan Leroy kendisi eski bir dedektiftir , Diğeri ise Uzaylılara inan ve karısının onlar tarafından kaçırıldığına inanan bir profesördür. İkiside işlerinden mahrumdur. Bir gün gizli bir teşkilat bunları bir görev üzerinde birleştirirler. Birlikte çalışmak zorunda kalırlar.

 

Dizi Hakkında Yorumlarım

Dizinin ilk bölümü izledikten sonra bu yorumları yapıyorum. Şuanda bir geçiş dönemindeyiz. Yaz dizilerimiz sezon arasına girdi ve kış dizilerimizde daha yayınlanmaya başlamadığı bir ara dönemdeyiz. Bu ara dönemde dizisiz kalmamak için bir çok yapımcı mini eğlenceli diziler yayınlıyor. Bu yapımda onlardan birisi. Her bölümü eğlenceli ve aktif geçiyor. Pek fazla bir şey beklemek gerekmiyor bu dizilerden. Bana göre çerezlik bir dizi. Sıkıldıkça aç izle bitir tarzında. Eğlenceli ve komik olduğu zamanlarda var. Mini atıştırmalık ve birazda eğlenceli vakit geçirmek için bu diziyi izleyebilirsiniz.

 

 

Daha fazla dizi tanıtımı ve önerisi için enaber.com sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin derim 🙂 Herkese iyi seyirler. Bu arada istediğiniz tarzdaki kategorileri yorumlarda belirtin ki bende ona göre diziler bulayım 🙂

 

GHOSTED – 2 Komik İnsan Bir Görev Başında (Yabancı Dizi)

log in

reset password

Back to
log in