Greenhouse Academy – 2 Kardeşin Elit Okuldaki Mücadelesi


Greenhouse Academy

Normal bir yaşantısı olan aileden anne astronottur. Bir gün görev amaçlı olarak aya gitmesi gereklidir. Her şey normaldir ve mekik kalkışa geçer. Ama sonrasında ise talihsiz olaylar olur. Ailenin genç erkeği annesinin önceden okuduğu okula girebilmek için oldukça fazla çalışır. Sonrasında ise okula kabul edilir. Bu okul normal okullardan biraz farklı ve elit bir okuldur. Kardeşlerin okuldaki yaşantıları da bu dizide konu edinir.

 

Kendi yorumlarıma gelecek olursak eğer dizinin sadece ilk bölümün izledim. İlk bölümünde olayların daha başlangıcıydı. Dizi tamamen aile dizisi olarak kabul edilebilir. Netflix`in çıkartmış olduğu bir dizi. Belirli bir kalitesi var ama pek fazla olay örgüsü beklememek gerek. Her türlü dizi önerisinde bulunuyoruz ama aile kategorisinde pek dizi önermemiştim. Bu yazımda ise bu diziyi aile dizisi olarak önerebileceğimi düşündüm.

İzleyenlerin yorumlarına göz attıklarım da genelde benim söylediklerime yakın. Dizi izlenebilir bir tadı var. Hafif eğlenceli ve aile dizisi. Abartacak pek fazla bir durumu yok. Çerezlik dizi olarak değerlendirilebilir. Zamanı olan ve izleyecek dizi bulamayanlar için ideal olabilir.

netflix dizileri

netflix dizileri

Greenhouse Academy – 2 Kardeşin Elit Okuldaki Mücadelesi

log in

reset password

Back to
log in