Bu Hafta Sinemada Neler Var ? Bizim Önerilerimiz – 26 Ağustos


Bu Hafta Sinemada Neler Var ? Bizim Önerilerimiz – 26 Ağustos

Bu hafta beklemekten heyecanlandığım filmlerden bir kaçı Türkiye de vizyona giriş yapacak. Toplamda 6 film vizyona girecek ve ben hangisini sizlere önereceğimi şaşırdım çünkü bir kaç güzel film var.

Bu seferki önerimi nokta atışı değilde  2 grup da yani 2 seçenekli öneri şeklinde yapacağım. öyleyse başlayalım.Şimdi öncelik Star Trek filmine vermek istiyorum çünkü bu haftaki en bomba filmlerden birisi olacak.Star Trek hayranları zaten biz bu haberi yazmadan önce filmin bu gün çıkacaklarını biliyorlardır.

Fakat bu seriyi bilmeyenler içinde bir açıklama yapalım. Star Trek , Star wars gibi uzay da geçen bir bilim kurgu filmidir. Fakat bunları karşılaştırmak olmaz çünkü 2 side tarzları farklı bir seri. Star Trek daha önce izlemediyseniz sinemaya gitmeden önce bir gün sinema gecesi düzenleyin, cipler , mısırlar ,kolalar ,kahveler oturun ve  bir akşam serinin diğer filmlerini izleyin sonraki günde gidin Star Trek : Beyond filmini izleyin derim.

Diğer bir yandan ise günümüz olaylarını konu alarak yapılmış bir film önerimiz var.Bu film nasıl olur hiç bir fikrimiz yok ama sırf farklı bir konuyu yada günümüzün olaylarını konu aldığı için izlenebilir. Fragmanları altta paylaşacağım o zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınızdır.

Bu Hafta Star Trek : Beyond ve Oyun (Bonus olarak da çok arada kaldık Suikast filmine gidebilirsiniz. İlla bir film izleyeceğiz diye bir şey yok 3 üne de gidin işte 🙂 )

 

Mechanic: Resurrection (Suikast diye çevrilmiş :/)

Star Trek Beyond

Don’t Breathe

NERVE

Sevimli Kedi İş Başında 2

Smrt u Sarajevu

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Bu Hafta Sinemada Neler Var ? Bizim Önerilerimiz – 26 Ağustos

log in

reset password

Back to
log in