İzlerken Beyninizi Kullanmanıza Gerek Olmayan 2 Film


Okuldan yada iş den gelmişsin çok kötü bir şekilde yorulmuşsun , çalışmaktan beyinler alev almış ve rahatlamak için bir film açıp uzanacaksın.Açtığın film birden akıl oyunlarının döndüğü kafa yakan bir cinsten. Zaten iş den, okuldan yorulmuşsun birde filmi anlamaya çalışıyorsun. Tüm bunlar artık geride kaldı. Sana önereceğim 2 filmde izlerken beyin kullanmana gerek yok. Aç izle bitir.

 

Shaun of the Dead 

Shaun karakterimiz yaşı gelmesine rağmen hala sorumsuzca davranan bir tiptir. Hayatı artık sıkıntıdan tıkanma noktasına gelir. Ne kadar zamanı varsa hepsini en iyi arkadaşı ile geçirmektedir. Arkadaşı ile bir barda oturup kız arkadaşı ve annesinin oluşturduğu problemleri konuşurlar. Shaun artık hayatını düzene sokup hem annesini hemde sevgilisinin gönlünü kazanmak için olaya el atacaktır ki tam o sırada dünyayı zombiler basar.

 

Warm Bodies

Tüm dünyayı zombiler basmıştır. Bir grup insan ise hayatta kalma çabaları göstermektedirler. Bir gün grup dan bir kız bir zombiyi fark eder. Bu zombi diğerlerinden oldukça farklıdır. Zombidir ama biraz da insandır. Bunu keşfeden insan onunla sevgili olacaktır.

 

Sizlere izlerken beyni yormayan ve izlemesi keyifli filmlerden 2 tanesini bu şekilde önermiş oldum. İyi seyirler diliyorum. Yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın 🙂

İzlerken Beyninizi Kullanmanıza Gerek Olmayan 2 Film

log in

reset password

Back to
log in