İzlerken İnsana İlham Verip Ufkunu Açan 2 Film


Bazı filmler vardır başından sonuna kadar izlerken sürekli “ya bu gerçekten böylemiymiş” dedirten insana sürekli olarak ilham kaynağı olan filmlerden sizin için iki tanesini seçtik.

Captain Fantastic

Filmdeki Ben ve Leslie karakterleri 6 tane çocukları ile birlikte şehirden çok uzakta, insanların oladığı ormanlık bir yerde yaşamlarını sürdürmektedirler. Aileden Ben, Abd nin politika ve toplumsal olaylarına karşı bir tutumu vardır. Bu yüzden ise şehirden insanlıktan uzak yaşarlar. Çocuklarının doğada nasıl hayatta kalacağını çok iyi bir şekilde derslerini vermiştir fakat çocukların resmi bir eğitimleri bulunmamaktadırlar. Leslie bir gün aniden hayatını kaybeder. Leslie babası ise ölüm töreninin şehirde ve hristiyanlığa uygun bir şekilde gömülmesini ister. Ben ve 6 çocuğunu şehirde çok ilginç bir hayat beklemektedir.

 

Eddie The Eagle

Bu filmde Büyük Britanya kış olimpiyatlarında ilk katılan kayakçı Michheal Edwards`ın hayatını ve ilham veren düşüncelerini konu edinmektedir.

 

İzlerken sizlere ilham verecek filmlerimiz bu şekildeydi. İki filmde birbirinden başarılı yapımlar. İzlemesi oldukça keyiflidir. Daha fazla film listesi için bizleri takip etmeyi unutmayın.

 

İzlerken İnsana İlham Verip Ufkunu Açan 2 Film

log in

reset password

Back to
log in