Jon Snow ve Daenerys Targaryen Gerçek Hayatta Sevgili mi ? (Doğru & Yanlış Analizi)


Game of Thrones dizisi 7. sezonu tamamladıktan sonra bir çok konuya kapı açmış oldu. 7. bölüm boyunca tansiyon ve heyecan doruklara çıktı. Ama nedense dizi sezon finali yaptıktan sonra en çok konu olan durum Jon Snow ve Daenerys Targaryen arasındaki çekim kuvveti oldu.

Birde son sevişme sahneleri olayları daha çok kızıştırdı . Diziden çok olay iki insanın aşkı ve sevişme sahnesi konu oldu. Bunun üzerine sosyal medyada dolaşan bir fotoğraf üzerine iki ismin gerçek hayatta sevgili olduğu yönünde söylentiler çıktı. Bende bu konuyu araştırdım ve gerçeği buldum.

Doğru mu ? Yanlış mı ?

İnternet de dolaşan bu fotoğrafı her Game Of Thrones dizi severi görmüştür. Bu fotoğraflar 2012 yılında dizi oyuncularının Rolling Store dergisine poz vermek için bir araya geldikleri bir fotoğraftır.

Bu fotoğrafları çeken Peggy Sirota fotoğrafçı o günü şu şekilde anlattı. ” Benim için o an unutulmazdı. Bu fotoğrafları çekerken çekim ekibinin çok az bir kısmı oradaydı. Fakat fotoğraf dan görüldüğü gibi iki ismin arasındaki çekim kuvveti çok kuvvetliydi. Onlara bunu fark ettiği zaman onlardan öpüşmelerini söyledim.

Anlaşıldığı üzere şuan öyle bir durum olsa bile daha bununla ilgisi bir gerçek şu anlık ortada bir şey yok.

 

 

Jon Snow ve Daenerys Targaryen Gerçek Hayatta Sevgili mi ? (Doğru & Yanlış Analizi)

log in

reset password

Back to
log in