Klavye Delikanlılarının Konusu ve Yorumlarımız


Yeni dizilerimizden birisi daha aslında tamda çağımıza uyum sağlayan bir dizi. Klavye delikanlıları ne kadar manidar değil mi?

Klavye Delikanlıları Sahada

Başrollerini Rasim Öztekin, Uraz Kaygılaroğlu, Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Seray Sever, Ali Barkın’ın paylaştığı dizi aslında gündemde olan bir konuyu anlatmaktadır. Birbirinden değişik karakterlere sahip kişiler var. Kerem(Kaan Yıldırım) ve Bayram(Ali Barkın) çok yakın iki arkadaştır, beraber büyümüşlerdir.

Birde bayramın kuzeni olan volki(Uraz Kaygılaroğlu) karakteri var tabi bu apayrı bir dünya diğer ikisinden daha zeki ve bütün suçlamalardan bir şekilde sıyrılmayı başaran, lüks yaşamı seven bir karakter ve tabi ki bu üç ayrı karakterin ortak noktası dolandırıcılık internet üzerinden yasal olmayan bir şekilde para kazanmak ayrıca bu gruba bir de kız lazım değil mi işte tamda bu noktada seyran (Vildan Atasever) karakteri karşımıza çıkıyor.

Tüm bunlar iyi güzel hoş fakat her dizide olduğu gibi bunda da belli bir yaşa gelmiş değişik bir dayı karakterimiz var hiko dayı kendisi evrenin tamamına karşı değişik cümleler kuran bir insan. Tüm bu konuya rağmen dizi reytingler de istenilen sonucu elde edememiştir bu şekilde giderse 4 bölüm sonra falan final yapması düşünülüyor. Aslında bunca iyi oyuncuya yazık olur. Kuzen volkinin abartılı hareketleri ve Rasim Öztekin gibi usta oyuncunun sahnelerinin az olmasından dolayı da olabilir. Ayrıca dizinin yayınlandığı gün çok güçlü diziler var o yüzden yayın tarihide değişse daha güzel olur.

 

Klavye Delikanlılarının Konusu ve Yorumlarımız

log in

reset password

Back to
log in