Korkunun Yaradılış Hikayesi Annabelle: Creation


Annabelle: Creation

Annabelle: Creation filmi yayınlandı ve artık hakkında konuşma zamanı geldi.

Annabelle serisi toplamda bununla birlikte 3 filmdir hayatımızda. Ama bu seri başka isimlerle birliktede hayatımıza girdi. Annabelle nin yan olaylarını anlatan Korku Seansıda bu seri ile bağlantılı bir film serisi.

Serinin 3. filmi olan Annabelle: Creation yapımında bu filmlerde gördüğümüz bebeğin ve bu şeytani varlığın dünya üzerine nasıl geldiğini ve tüm bunların başlangıcının nasıl olduğunu öğreniyor. Korku seansında bir çiftin içine kötü varlıklar giren insanlara yardım ederken, Annabelle serisinde ise insanların bu korkuyla tek başlarına mücadele ederken izliyoruz.

Film Hakkında Yorumlar

Serisinin devamı gelir mi şuanlık pek emin değilim ama Annabelle: Creation filmi çok iyi bir son oldu diyebilirim. Hele ki filmin içerisinde ki diğer ilk filmleri ile birazda olsa bağlantı göstermesi film içinde başka bir hava oluşturmuş. Filmi izlerken yine korkuyu iliklerinize kadar işletiyor. Ama korku filmlerinde gizem bozulduğunda pek de korkulacak bir şey kalmıyor. Bu filmde de gizemi korumaya çalışmışlar ama şeytani varlığı saf haliyle görmek biraz büyüyü bozuyor. Bunun dışında oldukça iyi bir korku filmi.

 

 

 

Korkunun Yaradılış Hikayesi Annabelle: Creation

log in

reset password

Back to
log in