Libidonuzu tavan yapacak 5 film önerisi!


Libidonuzu tavan yapacak 5 film önerisi!

Günümüzde birçok kişi, erotik filmler izlemek ve aynı zamanda bu alanda araştırmalar yapabilmek açısından yerli / yabancı film kuşaklarını ziyaret etmektedir. Son dönemlerin popüler filmlerini sizlere sunabilmek ve aynı zamanda bu alana ilişkin bilgi sahibi olmanızı sağlamak bakımından çalışıyor, film tarihine damgasını vuran 5 farklı sinema filmini sizlerle buluşturuyoruz;

1.

10 (1979)

42. doğum gününü kutlayan popüler bir şarkı yazarı George Webber, “Orta Yaş Sendromuna” girmiştir. Haftalar boyunca sürekli sokakta yaşayan genç kızlarla vakit geçirmek ve kalan ömrünü bu şekilde sürdürebilmek açısından çeşitli seks partilerine katılır. Tabii ki bu durum, onun kariyerinin yavaş yavaş sonlanmasına neden olacaktır…

2.

9 1/2 Weeks (1986)

Bir kadın, sanat galerisi asistanı ve bir erkekle kişisel olmayan seks partilerini anlatan film! Hayatlarının tamamını seks oyunlarıyla şekillendiren bu üçlü, daha sonrasında birbirlerine dolu dolu aşk yaşamaya başlarlar.

 

3.

A Heart in Winter (1992)

Güzel bir keman virüözü olan Camille, saplantılarından kurtulmak adına çıkar yol aramaktadır. Aynı zamanda kocasının keman yapan arkadaşı Ravel ile aşk yaşamaya başlayan Camille, tutkulu oyundan haz duymaya başlar ve çıkmaz bir yola girer.

4.

A Room with a View (1985)

Genç bir İngiliz Lucy, 1900’lü yılların başında İtalya ziyaretini gerçekleştirir. Burada Emerson adında sakin ve eksantrik bir genç ile tanışır. İngiltere’ye döndükten sonra nişanlısı Cecil ve İtalya’da tanıştığı Emerson arasında bir seçenek yapmaktadır.

 

5.

A Streetcar Named Desire (1951)

Blanche DuBois, kız kardeşiyle beraber New Orleans’a doğru yola çıkmıştır. Beraber hareket ederken, kayınbiraderiyle beraber yaşadıkları tutkulu aşk, bir anda hazla beraber birleşir ve aralarında çıkmaza giren bir ilişkinin başlangıç adımları atılır.

 

 

Sizler için erotik filmler başlığı altında listelediğimiz bu 5 film, IMDB’de de yüksek oy kitlesi almayı başarmış ve alanında Dünyaca ünlü yıldızları konuk etmektedir. Bu filmleri takip etmek ve konulara ilişkin daha detaylı bilgiler almak film seçimlerini yapabilir, daha sonrasında ise izleme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Günümüze damgasını vuran bu yapıtları sizlerle paylaşmayı ihmal etmedik.

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Libidonuzu tavan yapacak 5 film önerisi!

log in

reset password

Back to
log in