Netflix Yeni Filminden Fragman Geldi : ARQ


Son zamanlarda netflix baya bir bomba çıkışlar yapmaya başladı.İnternet üzerinden film ve dizi izlemeye yarayan platform şimdi ise kendi film ve dizilerini yapıyor.İşler iyi gidiyor sanırım :), Neyse fazla uzatmadan asıl konuya geçeyim. Netflix yeni filmi olan ARQ filminden yeni bir fragman yayınladı. Filmin başrolünde Robbie Amell bulunmakta.


Şimdi ise ARQ filmine biraz göz atalım
Netflix en son Stranger Things dizisi ile adından sıkça bahsettiren netflix hala daha isminden çok daha fazla konuşacağız gibi bu gidişle.Şahsen bende yaptığı film ve dizilerin bir çoğunu izledim ve sevdiğimi de söyleyebilirim.

Yönetmen koltuğunda Tony Elliot bulunmakta.Bu yönetmeni Orphan Black ve Hunters dizilerinden hatırlayabiliriz. Genellikle kısa filmler yaptığını biliyoruz.

ARQ Konusu

Her sabah  gibi bir güne daha uyanan bir çift daha uyandıkları anda silahlı insanlar tarafından kaçırılır ve bir depo benzeri yere hapsedilir.İşin manyak kısmı ise , her kaçırıldıktan sonra ve biraz zaman geçtikten sonra tekrardan zaman başa sarılıp tekrardan yataklarından kaçırılıyorlar.

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Netflix Yeni Filminden Fragman Geldi : ARQ

log in

reset password

Back to
log in