Outcast : Bizden Size Dizi Tavsiyesi


Outcast Dizi Tavsiyesi

Bu aralar çizgi romanları dizi veya filmlere uyarlanmaları çok popüler hale geldi. Filmler azınlıkta ama dizi uyarlamaları çok artmaya başladı. Bunlara örnek vermek gerekirse izlediğiniz dizinin %50 oranın da çizgi roman uyarlaması olma ihtimali var. Size önereceğim bu dizi en basit şekli ile açıklamak gerekirse korku kategorisinde cin çıkartmalı bir dizi . Kulağa ne kadar bilindik ve sıradan geliyor değil mi ?

Yabancı Dizi – Korku Dizisi

Outcast Konusu

Outcast dizisi , The Walking Dead dizini yaratıcısı Robert Kirkman yine bir efsaneye daha imza atarak bu çizgi roman uyarlaması ile bizlerin karşısında. The walking dead dan da anlayacağımız gibi bu adam bir kez daha farklı bir dizi ile karşımızda. Aslında hepimizin bildiği bir durum olan şeytan çıkartma olayını çok farklı bir noktaya taşıdı. Dizinin baş rol oyuncusu çocukluğundan beri şeytanlar  tarafından rahatsız edilişini , garip ve gizemli olayları ile bizleri , en azından beni içine çekmeyi başardı.

 

İlk başladığım zamanlarda çok ön yargılı davranmıştım. İşte standart bir şeytan çıkartma inli cinli bir olay zannetmiştim. Ki öyle ama hikayenin içinde farklı unsurlarla birleştirerek çok daha kapsamlı ve olayları geniş olan bir dizi ortaya çıkmış. Her zamanki gibi ilk bölümünü izleyip siz kendiniz karar verebilirsiniz. Tavsiye benden izlemesi sizden , iyi seyirler diliyorum 🙂

 

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Outcast : Bizden Size Dizi Tavsiyesi

log in

reset password

Back to
log in