Ruslardan Süper Kahraman Filmi Geliyor


Ruslardan Süper Kahraman Filmi Geliyor

Ruslar , Amerikanın her sene onlarca süper kahraman film çıkartmasına dayanamamışlar ki kendileri bir süper kahraman filmini vizyona sürmeye hazırlanıyorlar 🙂 Şaka bir yana Ruslarda ilk kendi süper kahraman filmlerini yaptı. Darısı başımıza .

Rusların yapmış olduğu bu süper kahraman filminin duyurusu bir aralar facebook sayfamızdan yapmıştık.Fragman da pek bir şey gösterilmiyordu , sadece kahramanlardan ufak kesitler mevcuttu.Şimdi ise biraz daha olayın içine giriyoruz.

Bu arada filmin uluslar arası ismi Guardians yani Türkçeye koruyucular olarak çevirebiliriz.

Ufakça filmin konusuna giriş yapalım. Amerika önderliğinde Batı Bloku ile Sovyetler Birliği önderliği ile bildiğiniz üzere 1947`den 1991`e kadar devam eden uluslar arası olan siyasi ve askeri askerlerin gerginliği sebebi ile Soğuk Savaş yaşanmıştı. Filmde ise soğuk savaş da ruslara yardımcı olması için gizli bir laboratuvar kurulmuştur ve süper güçlü insanlar oluşturmaya çalışılmıştır. Kim olduklarını bir süre sakladıktan sonra ortaya çıkan süper kahramanlar artık toz attırmaya hazırdırlar.

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Ruslardan Süper Kahraman Filmi Geliyor

log in

reset password

Back to
log in