Sizi Gülmekten Yaracak, Milenyum Sonrasından 5 Komedi Filmi


Milenyum Sonrasından 5 Komedi Filmi

Eğlenmek ve gülmek bence her insanın ihtiyacı. Bu yüzden bende en iyi komedi zamanlarından milenyum sonrasından 5 filmi listeledik.

 

Kung Fu Sokağı

Eski dönemlerden 1930 yılında Çin ülkesinde çok farklı bir olay olmaktadır. Bir çete ülkedeki tüm zengin mahalleri kendi kontrolü altına almıştır. Geride sadece fakir mahalleleri el sürmemiştir. Bir adam bir gün bu çeteye katılmak ister. Fakat bir problem vardır. Bu adamın bu çeteye katılması için herhangi bir özelliği yoktur.

Tucker & Dale Vs Evil

Filmdeki 2 başrol karakteri Tucker ve Dale bir dağ evinde tatillerinin keyfini çıkartmaktadırlar. Her şey normal ilerlerken bir anda bir grup üniversite hazırlık sınıfı öğrencisiyle bir araya gelirler. Sonrasında ise olaylar hiç istenmedik yönde gelişir.

 

Çocuk Büyütme Rehberi

Hayatını çok rahat yaşayan Valentin her gününü farklı bir kızla geçirmektedir. Hayatındaki her gününü eğlenmek ve kadınlarla geçiren bu adam bir gün kapısı çalar ve kadının birisi bu senin çocuğun deyip onu verdikten sonra kaçar. Artık bu çapkın adam kendi çocuğuna bakmak zorundadır ve annesini de bulmak zorunda kalır.

 

Aylak Vampirler

Aylak vampirlerin kendisine has bir ortamı var.Birazda ilginç. Beraber olan birkaç vampir belgesel ile ilgilenen insanları aralarına alırlar ve sonrasında ise onlara günlük hayatlarını çekmelerini söylerler.Vampirlerin aralarında geçen olaylar gerçekten komik ve eğlenceli. İzlerken keyif alabileceğiniz bir komedi filmi.

 

Cenazede Ölüm

Film bir rahip adamın ölmesiyle birlikte başlar. Adam ödülden sonra oğulları ailenin dağılmasına tanıklık etmişlerdir. Fakat daha babalarının ölmesinden dolayı tutuş oldukları yas daha bitmeden birisi ortaya çıkar ve babalarının gay olduğunu ortaya atar. Kardeşler ise babalarının bu durumunu kimsenin öğrenmesini istemediğinden bir çaba içine gireceklerdir.

 

Sizlerle paylaşmak istediğim komedi filmleri bu şekildeydi. Benim özellikle milenyum sonrasında çıkan komedi filmleri hoşuma gitmiştir. Bu yüzden bir liste yapıp sizlerle paylaşmak istedim. Sizinde eğer komedi filmi olarak ben buna gerçekten çok güldüm diyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz. Bu listedeki filmleri izledim ve hiç kuşkunuz olmasın ki sizleri eğlendirecek dir. Herkese iyi seyirler diliyorum.

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Sizi Gülmekten Yaracak, Milenyum Sonrasından 5 Komedi Filmi

log in

reset password

Back to
log in