Suicide Squad Silinen Sahneler


Suicide Squad Silinen Sahneler

Suicide Squad çıktığında her hangi bir inceleme yazısı yada onunla alakalı yazı yazmamıştık çünkü o çıktığında movievolt web sitesi yayında değil. Biz de geri kalmayalım diye bir tane bile olsa suicide squad hakkında biraz yazalım dedik.

Çıktığında farklı oylama sitelerinden düşük puan alması sebebinde çok fazla olay yaşanmıştı. Bildiğimiz üzere Dc filmleri Marvel den biraz daha karanlık bir yapıya sahiptir . Ama bu filmde Dc hem karanlık hemde renkli olsun diyerek 2 durumun arasında kalmış. Filmde tek karanlık şey sahnelerin gece çekilmesiydi.Neyse bu yazıda filmi eleştirmeye kalkmayacağım . Çünkü biliyorum ki saatlerce yazsam sanırım bitmez.

Dediklerimden filmin kötü olduğunu zannedebilirsiniz. Film kötü değildi sadece bu şekilde eleştirilmesinin sebebi film iyi ama Dc ye yakışır bir film değildi. Tek problem bu. Hatta film o kadar karman çorban olmuş ki bazı sahneleri ve konuşmalar çıkartılmış ve değiştirilmiş. Bizde bu silinen sahnelerin derlendiği bir video paylaşalım dedik. Videoda hem silinen hemde yerine koyulan tarzında ilerlemek de.

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Suicide Squad Silinen Sahneler

log in

reset password

Back to
log in