Suits – Yabancı Dizi Önerisi


yabancı dizi

Suits Konusu

Çocukluğunda ailesini bir kaza sonucunda kaybeder. Kazada suçlu taraf olmasına rağmen avukatlar olayı suçsuz gösterirler ve ailesini kaybetmesine rağmen karşı taraf suçsuz bulunur. Bunun üzerine kendisine büyüdüğünde iyi bir avukat olacağına söz verir. Kendisi çok zeki ve aklı başındadır. Hatta haddinden daha zekidir ama üşengeçliği yüzünden çalışmaz ve tembel bir hayat geçirir. Fakat sonrasında olaylar çok farklı gelişerek hiç bir okul bitirmeden kendisini bir avukat olarak bulur.

İzlerken çoğu zaman , insanların çok hızlı konuşmasından dolayı alt yazıyı sürekli kaçırdığım için geriye sarıp bir daha izlemek zorunda kalıyorum.

Bazı bölümlerde ya ben hiçbir şey anlamadım diyeceksiniz ama kendinizi bir an her şeyi anlamış ve aydınlanmış bir şekilde bulacaksınız.

Kesinlikle izlenilmesi gereken bir dizi kendisi. Bu dizinin konsepti oldukça özgün. Senaryo anlamında ise Game of Thrones dizisinden bile daha kaliteli bir yabancı dizi.

Dizideki diyaloglar gerçekten çok zekice hazırlanmış.

 

Suit – Yabancı Dizi
Avukat Dizileri

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Suits – Yabancı Dizi Önerisi

log in

reset password

Back to
log in