The Walking Dead Oyunu Ücretsiz Oldu


The Walking Dead

Uzun süredir yayın hayatına devam eden the walking dead televizyon dışında birde bilgisayar oyunu bulunmaktaydı.

Bu bilgisayar oyunu belirli bir ücret karşılında satılırken artık ücretsiz hale geldi. Sizde the walking dead sevenlerden iseniz oyunun 1. sezonunu indirip bilgisayarınızda yeni bir hikayeye yolculuk yapabilirsiniz.

Oyunun yapımcılığını yapan Telltale Games tarından geliştirilen The Walking Dead oyunun bir çok sezonu bulunmaktadır. Bu sezonlardan ilki artık Humble Bundle platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilmeye sunuldu. Telltale games`in yapmış olduğu the walking dead oyun serisi ise ödül almış ve oyuncular tarafından çok sevilmiştir.

Oyunu kaçırmayın derim. Kısa süreliğine ücretsiz olan oyun 23 Eylül tarihine kadar indirebilirsiniz.

Nasıl İndireceğim ?

Humble Bundle sitesine gidip oradan oyunu sepetinize ekleyin ve alışveriş sepetinizi onaylayın. Sanki satın alıyormuşsunuz gibi devam edin ama ücret vermeyeceksiniz merak etmeyin. Size orada bir oyun kodu verecektir. Bu oyun kodunu STEAM platformuna üye olup programı bilgisayarınıza indirdiğinizde bu kodu program üzerinden aktif ederek oyunu indirmeye başlayabilirsiniz.

Eğer yapamadıysanız Youtube üzerinden Steam Kodu Aktif  Etme tarzında bir arama yaparak gerekli yapım videolarını bulabilirsiniz.

 

The Walking Dead Oyunu Ücretsiz Oldu

log in

reset password

Back to
log in