Türkiye’de en çok izlenmiş erotik filmler


Dünya çapında ilgi gören erotik filmler, aynı zamanda Türkiye’de de yoğun bir şekilde izleyici kitlesine ulaşmaktadır. Bu alanın en çok izlenen ve ilgi gören filmlerini sizler için derledik. Şimdi gelelim, Türkiye’de en çok izlenmiş olan erotik filmler listesine;

1.

Don Juan DeMarco (1994)

Dünyanın en büyük sevgilisi olarak düşünülen adamın hikayesi… Ve kendisinden şifa bulmaya çalışan insanlar… Marlon Brando, Johnny Depp ve Faye Dunaway’ın oyunculuk performanslarıyla öne çıkan bu yapıtı siz de izlemeyi ihmal etmeyin. Romantik komedi alanında önemli işler çıkartan bu film, Türkiye’de de çok izlenen yapıtlar arasında yer alıyor.

 

 

 

2.

Don’t Look Now (1973)

John ve Laure Baxter, psişik olduğu iddia edilen bir yaşlı çift ile Venedik’te beraber yaşamaktadır. Son dönemlerde zor zamanlar geçiren Baxter, kızının ruhunun gördüğünü iddia etmektedir. Ancak John bu duruma inanmaz. Laura ise bunun gerçek olabileceği ihtimalinin önüne çıkar ve cenaze töreninden, günümüze kadar tüm yaşantıyı derinlemesine inceleme altında tutar.

 

 

 

3.

Enchanted April (1991)

Dört kadın, uzak bir İtalyan adasında hayatlarıyla ve ilişkileriyle baş edebilmek adına villaya taşınırlar. Kişilikleri arasında ki farklılıkları keşfeden bu arkadaşlar, hayatlarını terkar gözden geçirri ve tekrardan kardeşçe bir ilişkiye doğru yola çıkarlar. Tabii ki hiç beklenmedik unsurlar film boyunca karakterlerin peşini bırakmaz.

 

 

 

4.

Eyes Wide Shut (1999)

Başrollerinde Tom Cruise ve Nicole Kidman’ın yer aldığı, yönetmenliğini ise Stanley Kubrick’in üstlendiği bu filmi izlemediyseniz çok şey kaybediyorsunuz! Kubrick’in film çekimi esnasında ölmesi sebebiyle filmin son dönemlerinin asistanla tamamlanması, 99’lu senelerde bu filmin gişe rekorları kırmasına sebep olmuştu. Cinsel fantezilere takık halde olan Bill ile karısı Alice’nin hayat hikayesi ele alınıyor.

 

 

 

5.

Fatal Attraction (1987)

Karısı ve kızı şehir dışındayken, başarılı avukat Dan Gallagher, bir gecelik tanıştığı Alex ile aşk yaşar. Neye bulaştığının farkında olmayan Dan, karşılaşmanın hemen ardından Alex ile ilişkilerini bırakmayı reddetmektedir. Hem ailesini, hem de kadını riske sokan Dan, şimdi ise hiç beklenmedik bir aile ve aşk çıkmazının tam göbeğinde yer alır.

 

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Türkiye’de en çok izlenmiş erotik filmler

log in

reset password

Back to
log in