Ufak Tefek Cinayetler Konusu ve Oyuncuları


Star tv ekranlarının yeni dizisi ufak tefek cinayetler bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi.

Başrollerini Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Mert Fırat, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar ve Ferit Aktuğ’un oluşturduğu dizi yayın hayatına başlamadan önce olduğu gibi başladıktan sonrada insanlarda merak uyandırdı. Konusu ile diğer Türk dizilerinden farklı olması bu diziyi ön plana çıkarttı. Tabi bu durum ilerleyen bölümlerde değişir mi? Bilinmez.

Yeni Dizi Bomba Gibi Geldi

Şuna dikkat çekilmelidir ki dizi aynı anda olayların hem en başını hem ortasını hem de en sonunu göstererek olayların nereden başladığını nasıl geliştiğini ve sonunda ne olduğunu aynı anda göstererek üçünü de merak ettiriyor.
İzleyici önceden ne olmuş? Şimdi ne oluyor? Sonunda ne oldu ya da olacak? gibi üç sorunun cevabını ararken buluyor kendini bu da dizinin dikkatleri üzerine çekmesinde ki en büyük etken.

Ufak Tefek Cinayetlerin Konusu

Farklı karakterlere sahip 4 kadın (Merve, Oya, Arzu ve Pelin) ve bunların geçmişte ve günümüzde yaşadığı olaylar. bu dört kadın dördü de birbirinden güçlü karakterler. Lise arkadaşı olan kızlar ve lisede yapılan bazı kötülükler. Yıllar sonra Oya karakterinin Sarmaşık’a dönmesiyle üstü kapatılmış kirli toprağın altındaki tüm olaylar tekrar gün yüzüne çıkar ve bu hesaplaşma bir felaketle sonuçlanır. Eski de kalmış kinler ve hırslar tekrar alevlenir. Sonuç bir cinayet ama neden ne oldu işte bu noktada cinayet büro baş komiseri Kemal ve komiser yardımcısı Derya, sarmaşık vakasını çözmek için tanıklarla görüşüp, olayı anlamaya çalışıyorlar.

Giriş, gelişme ve sonuç olarak ilerleyen bir dizi. Giriş kısmını bir şekilde geçtik fakat asıl merak ettiğimiz gelişme ve sonuç kısmı. Dizi izlemek istiyorum önerisi olan var mı diyenlere muhteşem bir tavsiye daha ilk bölümden bu kadar merak uyandıran bir dizinin ilerleyen bölümlerde de bu şekilde ilerlerse çok sevileceğine eminim.

 

 

 

 

 

 

Ufak Tefek Cinayetler Konusu ve Oyuncuları

log in

reset password

Back to
log in