Vampirle Görüşme / Interview with the Vampire


korku filmi

Vampirle Görüşme / Interview with the Vampire Konusu

Sene 1791. New Orleans’ta yaşayan Louis, karısını kaybettiği günden bu yana hayatla bir türlü barışamamıştır. Yaşama sevincini tamamen yitiren Louis, kendisine bir çıkar yol aramaktadır. Lestat adında bir vampir, ona vampir olmasını önerir. Louris ise bu öneriyi kabul ederek Lastat’ın onu ısırmasını kabul eder. Lestat, Louis’in ölümcül kanını akıtarak onu vampire dönüştürür ancak Louis, bir türlü vampirliğe alışamaz! Açlığını gidermek için insanları öldürmek zorunda olduğunu farkına varsa da, bu duruma bir türlü kendisini adapte edememesinden kaynaklı Lestat’tan yardım ister. Brad Pitt, Tom Cruise, Antonio Banderas, Kirsten Dunst, Thandie Newton gibi dünya yıldızlarının yer aldığı Vampirle Görüşme, korku ve romantik ögelerini izleyicilere en iyi şekilde sunuyor!

Bir film düşünün ki içerisinde Brad Pitt, Antionio Banderas, Tom Cruse ve Kristen Dunst yer alsın! Bence bugüne kadar çekilmiş en iyi vampir filmlerinden bir tanesi! Mutlaka izleyin ve izlettirin.

Yakışıklı vampir görmek istiyorsanız Alacakaranlık filmini değil, bu filmi izleyin! Hem oyunculuk açısından doyurucu, hem de görsel açıdan muhteşem bir film.

Filmin atmosferi ve 17. Yüzyılı ele alması muhteşem bir çalışma olmuş! Bence 1994 yılında çekilmiş bu film, hala günümüzün en iyi vampir filmi olarak yer alıyor!

Tom Cruise’yi bu filmde pek beğenmesem de, Brad Pitt ve Antonio Banderas’ın muhteşem oyunculuğu her şeyi örtmüş!

korku filmivampir filmi korku filmi

Buse Demirci
Film ve diziler ile içli dışlı olan, zamanının çoğunu film ve dizi izleyerek geçiren ve onları yorumlamayı seven bir insan.

Vampirle Görüşme / Interview with the Vampire

log in

reset password

Back to
log in