Yabancı Dizi Önerisi – Atypical


en iyi dizler

yabancı dizi

Atypical

Gençliğinden yetişkin hayatına geçiş yapmaya çalışan otizm spektrumlu bir gencin hayatında neler yaşadığını konu edinmektedir.

18 yaşında olan Sam artık gençlikten yetişkinlik dönemi geçen otizm spektrum hastalığı bulunan bir gençtir. Dizi Sam`in kendi dünyasında yani kafasında olan bitenleri , aşk hayatını ve kendini keşfetme yolundaki yaşadıklarını konu ediniyor. Kendisi bir rahatsızlığı bulunduğundan tüm bunları gerçekleştirmesi çok daha karmaşık ve zor bir hal alıyor.

İlk Bölümü İzledim ve Hoşuma Gitti

İlk bölümünü izledikten sonra diğer bölümlerini izlemek için içinde bir heyecan oluştu. Aslında heyecandan çok bir istek. Çünkü izlerken diziden keyif aldım. Sam`in bir rahatsızlığı olmasa onu izlemesi gerçekten çok eğlenceli. Bunun sebebi ise onun rahatsızlığından keyif almam değil. Sam Otizm rahatsızlığından dolayı çok farklı bir insan ve bence çok iyi bir karekter. Onun bu değişik anlaması zor ve ilgi alanlarından dolayı izlemekten keyif aldım. Dizi bir Netflix yapımı ve bence başarılı bir dizi olmuş.

Diğer İzleyenler Dizi Hakkında Ne Düşünüyor ?

Dizinin altındaki yorumları okuduğumda insanlar çoğunun diziyi sevdiğini , izlemesinin akıcı ve eğlenceli olduğunu söylemiş. Bende bu söylediklerine katılıyorum. Çoğu izleyici ilk sezonunu tamamlanan bu dizinin yeni sezonunun gelmesini beklediğini yorumları ile belirtmiş.

 

netflix dizisi

yabancı diziler

komedi dizisi

Yabancı Dizi Önerisi – Atypical

log in

reset password

Back to
log in