Yeni Game Of Thrones Dizileri Geliyor


Game Of Thrones

Game of thrones dizisi ortalama 7 yıldır hayatımızda. Her sezonunu büyük bir merak ve heyecan ile bekledik. Fakat bitmesine çok az kaldı. Bittiğinde ne yapacağız ?

Büyük ihtimalle dizi bittiğinde koca bir mazi gözümüzde canlanacak ve kendimizi bir boşluğun içinde bulacağız. Ama bunları yaşamamak için HBO bir şeyler üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Kaynaklar tam olarak 4 adet Game of thrones spin-off dizisi geleceği yönünde bilgiler var.

Game of thrones evreni oldukça büyük ve odaklanacak bir çok karakter var. Dünyada en çok izlenen bir dizinin bitmesine kimse iyi gözle bakmaz sanırım. Bu yüzden spin-off dizilerini hak ediyor bu evren.

Bizim aldığımız haberlere göre George R.R. Martin ve bazı senaristler birleşerek Game of Thrones evrenindeki belirledikleri bir zaman dilimindeki yaşananları yeni bir dizi haline getirecekler.

Spin-off kelimesinin anlamını bilmeyenler için bir Türkçe açıklama yapalım. Bu kelime ana dizide bulunan hikaye ile bağlantılı , dizideki ana olay örgüsün den önce yada sonra yaşanacak olayları konu edinmesidir. Yani hikaye ana ağaçtan dallanıp budaklanacak.

Bu yeni diziler içinde senaristler çoktan sözleşmeleri imzaladılar. İlk olarak şuanda bulunan yapımcılar ve yönetmenler olmayacak başka birileri diziyi devralacak gibi haberler çıktı ama ana ekipten pek fazla kişi ayrılmayacak gibi görülüyor. Game of thrones bittiğinde çıkacak olan diziler hangi tarihi , olayı ve kimi anlatmasını isterdiniz ?

 

Bu arada videoda Jon Snow`un Gerçek İsmini Öğrenen İzleyenlerin TEPKİ VİDEOSU VAR. Aşırı Eğlenceli 😀

 

 

Yeni Game Of Thrones Dizileri Geliyor

log in

reset password

Back to
log in